Producent łączników budowlanych – o nas

zakładowa kontrola produkcji

 

Merit-F to funkcjonująca od wielu lat rodzinna firma o profilu produkcyjno-usługowym. Na rynku zadebiutowaliśmy już w 1984 roku i od tego czasu nieprzerwanie dostarczamy klientom łączniki budowlane. Zdobyte przez wiele lat działalności wiedza i doświadczenie umożliwiają nam produkcję wysokiej jakości łączników do drewna. Specjalizujemy się w wytwarzaniu płytek kolcowych oraz klipsów typu H przeznaczony do montażu płyt OSB.

Klienci mogą także liczyć na pełną propozycję usług ślusarskich. Stosujemy różnorodne metody obróbki elementów metalowych: frezowanie metalu, szlifowanie, spawanie, toczenie metalu.

Umiejętności naszych pracowników oraz doskonałe zaplecze techniczne pozwalają nam zmierzyć się z każdym zamówieniem. Stawiamy na korzystne ceny, wysoką jakość produktów i usług oraz szybki czas realizacji zamówień.

Systematycznie rozbudowujemy nasz park narzędziowy. Jako producent łączników budowlanych posiadamy wszelkie niezbędne maszyny i przyrządy do wyrabiania produktów wysokiej jakości, spełniających wszystkie normy budowlane. Jesteśmy przekonani, że nasze płytki kolcowe oraz klipsy do płyt OSB spełnią oczekiwania zarówno firm budowlanych jak i indywidualnych wykonawców.

Nie posiadamy systemu gotowych opakowań. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. 

lugro fabryka

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.