Producent płytek kolczastych – o nas

zakładowa kontrola produkcji

 

Tradycja w produkcji i usługach

MERIT-F to funkcjonująca od wielu lat rodzinna firma o profilu produkcyjno-usługowym. Na rynku zadebiutowaliśmy już w 1984 roku i od tego czasu nieprzerwanie dostarczamy klientom łączniki budowlane w postaci np. łącznika H czy też płytki kolcowej. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, możemy wytwarzać wysokiej jakości łączniki do drewna. Specjalizujemy się w płytkach kolczastych i klipsach typu H, przeznaczony do montażu płyt OSB.

Klienci mogą także liczyć na pełną propozycję usług ślusarskich. Frezowanie metalu czy też obróbka metalowych elementów nie sprawi nam większych problemów. Dzięki posiadanym umiejętnościom i narzędziom wykonamy wszelkie zlecone nam zadania.

Jako producent łączników budowlanych za najważniejszy cel stawiamy sobie zadowolenie klientów. Dlatego też na każdym kroku, czy to w produkcji łączników drewnianych czy też podczas toczenia metalu, staramy się dostosować do ich potrzeb. Stawiamy na korzystne ceny, wysoką jakość produktów i usług oraz szybki czas realizacji zamówień.

Jako producent łączników do konstrukcji drewnianych nie posiadamy systemu gotowych opakowań. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. 

lugro fabryka

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.